top of page

Sap Hizmetleri

Alanında Uzman Ekip

SAP alanında farklı sektörlerde tecrübeye sahip danışmanlarımız detaylı ve açık bir şekilde değerlendirilmesi ile kullanmakta olduğunu sistemlerinizde maksimum fayda sağlayabilmenize imkân sağlıyor. 

SAP Ürün ve Hizmetleri

Yeni nesil teknolojilerin uygulama alanlarının ve sağladığı katkıların giderek arttığı günümüzde, kurumlarımızın odağında yer alan ERP sistemlerinin üzerindeki yük de giderek artıyor. Bu alanda yapılacak geliştirmelerin tüm şirket operasyonlarına sağlayacağı fayda ise yadsınamaz oranda büyük. 

 

Bu kapsamda dünyatek Bilişim  olarak SAP dönüşümlerinizi etkin bir şekilde sağlamak hedefiyle; SAP S/4HANASAP C/4HANASAP Danışmanlık Hizmetleri, SAP Lisans Bakım Hizmetleri, SAP AMS (Uygulama Yönetim Hizmetleri) ve diğer SAP ürün ve çözümlerinde kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

➽ SAP HANA Interface.jfif
Sap erp professional services _ sap industry software.jfif

Verimliliğinizi Artırın

Dünyatek Bilişim olarak , Kurumsal Çözümler konusunda uzun yıllardan çalışmış oldugum tecrübelerden istifade ederek çalıştıgımız şirketlerin farklı alanlardaki ihtiyaçlarını, bizimle çalışmış deneyimli ekimizile analiz edip, projelerini en güncel teknolojilerle geliştirmektedir. Firmaların belirlemiş oldukları hedeflere ulaşabilmeleri ve hedefleri doğrultusunda başarılı olabilmeleri için kullanıcı dostu, iş akışıyla uyumlu ve yüksek performanslı çözümler sunmaktadır.

Kurumsal Çözümler, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmekte, firmaların süreçlerine göre tasarlandığı için verimliliği arttırmaktadır. bölgede iştirak eden  danışman kadromuzla, şirketlerin süreçlerinin geliştirilmesi ve aksayan noktaların iyileştirilmesi için de destek vermekteyiz.

Doğru Çözümü En Hızlı Şekilde Sağlayın 

Deneyimli ve uzman kadromuz dışardan ve uzaktan çalışma sistemiyle  ile  en doğru çözümü en hızlı şekilde sağlamaktadır. 2016 yılından beri, projelerimizin Sap odaklı sistemler ile uygulanmş olup ; Kısa sürelerde çıktı üretilerek, firmaların ihtiyaçları en verimli şekilde karşılanmaktadır.   

bottom of page