top of page
gaziantep Dünyatek bilişim sosyal medya resim
dunyatek bilişim sap logo

Hakkımızda..

Firmanızın müşteri bulmaya çalıştığını değil de, müşterilerin sizi bulduğunu düşünsenize.. 
Evet DünyaTEK olarak biz de tam bunu yapıyoruz.

          2000  Yılında Özel Sektörde  Bilgi Işlem Konusunda Başlamış Olduğum Işime Paralel Olarak 2005 Yılında  Bu Büyük Şirketin Kolu Olan Diğer Şirket  Grubuna Katıldım.  Buradaki Görevim Olan Bilgi Teknolojileri Yöneticiliği  Görevimi  2017 Yılına Kadar Sürdürdüm.  Daha Sonra Kahramanmaraşda Büyük Holdingin  Grup Bünyesin'de Bilgi Sistemleri Müdürü Olarak Görev Aldım. 
           

          Bu Süreçde Sap Iyileştirme Projesinde Bulundum.     Son Olarak  Gaziantep'desentinel  Şirketinde  Sap Sistemlerinde Proje Ve Danışmanlık Işlerimden Sonra Bu Sektörde Kendi Işimizi Kurmaya Karar Verdik.
20 Yıl Bilişim Teknolojilerinde Hizmet Verdim. Bu Tecrübelerimizi Işletmelerde Müşterilerimizle Paylaşmak En Büyük Arzumdur. ​        

 

           Bilişim Alanında Kaliteli Çözümlere Ihtiyaç Duyan Firmalara Yönelik Ileri Teknoloji Sistemsel Yazılım Ve Donanım Beklentilerini Etkin Biçimde Karşılamak Üzere  Gaziantep'de  Faliyet Göstermekteyiz.  

       

            Bilgi Işlem Danışmanının Açılımı Bir Kuruluşun Verilerini Saklayarak Gerektiginde Ayristiran, Isleyen Bölüme Verilen Isimdir.  Bilgi Işlem Ise Teknolojik Cihazlar Ile Bilgisayar Gibi Gerçeklesen Işlemlerin Düzenlenmesi Ve Işletilebilmesi Anlamina Gelmektedir. İşletmeler De Kullanilan Yazilimlarin Uygulanacak Işletmelerde Sorunsuz Sekilde Kullanilmasi İçin Gerekli Alt Yapi Çalismalarini Yapmak İle Bu Alt Yapinin Uyumunu Denetlemek, Özellikle Bu Konuda Sistem Analizlerini Yaparak Gerek Tasarim Ve Uygulanmasini Yapmaktadir.  Son Olarak Sistem Kurulumu Gerçeklestikten Sonra Isletmeye Geçis Basamaklarinin Planlanmasi Ve Uygulamasi Ve Yürütülmesini Yerine Getirir. 


           Bu Bir Baştan Sona Erp Yazılımı Olabilir.Bilgi Işlem Teknolojileri Sektöründe Kurumsal Ve Bireysel Hizmet Vermek Amacı Ile  Müşterilerine Sosyal Medya Danışmanlığı Sanal Kurulumlar Ve Bunların Yönetilmesi Network Kurulum Ve Konfigürasyonların Yapılması Konusunda  Bir Çok Firmaya Dışardan Ek  Hizmet Verdim.    

Toplam  20 Yılı Gecen Tecrübelerim Ile Günümüz Bilgi Işlem Teknolojilerini Sektör Ayırmaksızın   Müşterilerin  Ağına Sunmaya Çalışmaktayım.  


          Kurumlar Için Her Kuruma Özel Olarak, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemlerini Tasarlar, Uygular 
Var Olan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemlerini Revize Ederek Bilgi Güvenliği Tehlikelerin Giderilmesini, Zafiyetlerin Ortadan Kaldırılmasını Sağlar, 
Regülasyonları, Teknolojileri Ve Yazılımları Takip Ederek Müşterilerimi Sürekli Bilgilendirip Kurumun Bilgi Güvenliğinin Sağlanmasına Yardımcı Olurum. 
          Kurumların Erp Çözümleri Için Takım Çalışmaları Yapar Ve Bunları Ayrıca Uygularım. 
Bu Konudada Ticari Bir Politikadan Ziyade Sadece Dost Hizmeti Kavramında Hizmet Sunmak Önceliğim Arasındadır.

Erdal UZUN
dunyatek bilişim Servis aracımız
bottom of page