top of page

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri Nelerdir? Firmalar için Neler Yapılır?
Günümüzde Türkiye’de 60 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı bulunuyor. Her geçen gün artan bu sayı toplam nüfusumuzun %70.8’ini oluşturuyor. Hepimizin sosyal medyada sergilediği bir kimliği var. Eğlendiğimiz anları, üzüldüğümüz, sinirlendiğimiz şeyleri sosyal medyada paylaşarak bu kimliği oluşturuyoruz. Markalar da tüketicileriyle bağ kurmak, akılda kalmak, tanınır olmak için bir marka kimliği oluşturmak zorundalar. Bu kimliği yansıtmak ve insanlarla buluşturmak için de en uygun yer sosyal medya. Siz de firmanızı etkili bir şekilde büyütmek, marka kimliğinizi sağlam bir şekilde oluşturmak ve kitlelerle buluşturmak istemez miydiniz? Bu amaçla sosyal medyayı etkili kullanmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için dünyatek Bilişimi tercih edebilir, sunduğumuz sosyal medya hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Gelin bu yazımızda sosyal medya hizmetleri nelerdir, neden tercih edilmelidir ve  neler yaparız birlikte çalışalım. 

SEO (Search Engine Optimization)

dünyatek bilişim işletmeler için web siteleriniz tasarlar ve ilgili işletme  algoritmasını Google arama sonuçlarını ve rakiplerinizin davranışlarını, kullandıkları anahtar kelimeleri ve SEO çalışmalarını analiz eder, başarılı bir SEO çalışması için sizin firmanızda nelerin yapılması gerektiğini söyler. Firmanız için bir görev haritası çıkarılır. Profesyonellerimiz görev haritası doğrultusunda blog içerikleri, ürün açıklamaları ve web site içerikleri üretir. Bu içerikleri yayınlar ve sitenizi düzenleyerek arama motorlarına uyumlu hale getirecek geliştirmeler yapar, SEO optimizasyonlarını gerçekleştirir. Her hafta ve her ay raporlar yayınlayarak büyüme rakamlarınızı takip eder.

Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonellerimiz sosyal medya kanallarında daha fazla kişiye erişiminizi ve marka bilinirliğinizi arttırmak amacıyla size en çok etkileşim getirecek tasarımları oluşturur, sosyal medya kanallarınız için reklam kampanyaları oluşturur, bunları yönetir ve optimizasyonlar yapar. dünyatek program algoritması sürekli testler yaparak reklam performansınızı arttırmaya çalışır, reklamların nereye ve nasıl verilmesi gerektiğini tespit eder. Her hafta ve her ay düzenli raporlar yayınlanarak sosyal medya kanallarındaki gelişim takip edilir.

Dünyatek Bilişim Bilgisayar Sosyal Medya
Dünyatek Bilişim Bilgisayar Sosyal Medya
Dünyatek Bilişim Bilgisayar Sosyal Medya

Reklam Yönetimi

Kendi yazdıgımız dünyatek program  algoritması rakiplerinizin reklam çalışmalarını, farklı reklam mecralarından elde ettikleri performansları ve Google Analytics verilerini inceler. Nereye, ne zaman, nasıl reklam vermeniz gerektiğini tespit eder ve performansınızı arttırır. Google kelime reklamları ve görsel reklamları düzenler, yayınlar ve optimize eder. Reklam yönetimi yaparak daha az maliyet ile daha fazla müşteri elde etmeniz sağlanır. Her hafta ve her ay düzenli raporlar yayınlanarak süreci takip etmenizi sağlar. Geleceğe yönelik başarınızı tahminler.

Türkiye'nin En Güncel Sosyal Medya Paneli!

Tüm sosyal medya ağlarını tek panelden kaliteli ve ucuza yönetin. Günümüzün en popüler sosyal ağlarında hizmet sağlıyoruz. Instagram, Twitter, Facebook, Youtube, TikTok, Spotify ve daha bir çok servisimiz mevcuttur.

bottom of page